ПРОБЛЕМИ СЕЗОНУ 2023 ТА РЕЗУЛЬТАТИ ДЕМОДОСЛІДІВ

На кафедрі землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин факультету агротехнологій і природокористування Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» 18 березня 2024 року відбулася гостьова лекція на тему «ПРОБЛЕМИ СЕЗОНУ 2023 ТА РЕЗУЛЬТАТИ ДЕМОДОСЛІДІВ», яку провів роботодавець, експерт з технологій вирощування с.-г. культур компанії «Bayer», кандидат сільськогосподарських наук ‒ Сергій Танасов.

Слухачі дізналися про основі напрями діяльності компанії, ознайомилися з оновленим портфоліо засобів захисту рослин та насіннєвого матеріалу від компанії «Bayer». Найбільшу увагу Сергій Танасов приділив новим викликам, з якими стикнуться аграрії найближчим часом і до яких мають бути готові молоді фахівці, що незабаром завершать навчання.

Дякуємо компанії «Bayer» та Сергію Станіславовичу за співпрацю!

 

Тісна співпраця з провідними мультинаціональними та українськими аграрними компаніями дозволяє науково-педагогічним працівникам факультету постійно підвищувати професійний рівень та готувати фахівців здатних розв’язувати складні спеціалізовані задачі та проблеми на виробництві.