НПП університету відвідали Олешинську і Чорноострівську ОТГ

03 березня 2020 року завідувач кафедри садівництва і виноградарства, землеробства та ґрунтознавства доктор сільськогосподарських наук, доцент В.Я. Хоміна разом із головою наглядової ради ТОВ «Чорноострівський ХПП», почесним професором кафедри, заслуженим працівником сільського господарства України В.А. Цимбалюком та кандидатами сільськогосподарських наук, доцентами В.С. Вахняком, О.І. Мулярчук, здійснили профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді в Олешинській і Чорноострівській ОТГ Хмельницького району, а саме Іванковецькому ліцеї Олешинської ОТГ, Чорноострівському НВК і Чорноострівському професійному аграрному ліцеї.

Науково-педагогічні працівники ознайомили учнів з наявними факультетами і спеціальностями університету, презентували умови навчання та побуту, культурного та спортивного життя, перспективами працевлаштування та можливостями закордонного стажування.

Майбутнім абітурієнтам було надано друковані інформаційні матеріали щодо умов вступу до Подільського державного аграрно-технічного університету у 2020 році.

Завідувач кафедри садівництва
і виноградарства, землеробства