На факультеті агротехнологій і природокористування ЗВО «ПДУ» відзначили День єднання

На виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року №53/20221  18 грудня 2022 року було проведено зустріч здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників факультету агротехнологій та природокористування ЗВО «ПДУ в дистанційному режимі з використанням платформи Zoom.

На зібранні були присутні завідувачі усіх кафедр факультету, науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти всіх спеціальностей факультету. Також на зустріч був запрошений учасник бойових дій на сході України Євген КІЦЕНЬКИЙ.

Доповідачами виступили: декан факультету Ольга КОРУНЯК, професор Олександр ГОРАШ  та гість факультету, учасник бойових дій Євген КІЦЕНЬКИЙ.

Метою зібрання стало обговорення проблеми посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Зокрема, студенти та викладачі факультету мали змогу проявити єднання долучившись до тематичних флешмобів  «Ми єдині з усією країною».

У час важких випробувань всім нам треба об'єднати зусилля для захисту свободи Української держави.

Тож, єднаймося і працюймо заради нашої України!

Декан факультету
агротехнологій і природокористування