Еко-партнери для майбутнього

1 липня 2021  року викладачі кафедри садово- паркового господарства, геодезії і землеустрою прийняли учать у форумі «Еко-партнери для майбутнього» на базі Національного природного парку «Подільські Товтри», який був присвячений 25-ти річчю заснування Парку. «Подільські Товтри» є основною базою для проходження виробничої практики для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство», адже це дає можливість дослідити унікальну ландшафтну систему, яка сформувалася 14-25 млн років тому. На території парку студенти мають змогу познайомитися з різноманіттям флори, яка нараховує більше 1500 видів рослин, серед них до 70 ендемічних для України видів та фауни, яка нараховує понад 30 видів хребетних тварин з яких близько 50 видів включені до Червоної книги України.

Також на території НПП «Подільські Товтри» є можливість вивчити геологічні пам'ятки природи: Смотрицький каньйон та Китайгородське відслонення, а також унікальний  товтровий кряж (Товтри), що є окрасою цієї території.

Завідувач кафедри
садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою
доктор сільськогосподарських наук, доцент
Руслан М'ялковський