БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА ВЕЛИКОДНІХ ПАСОК

БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА ВЕЛИКОДНІХ ПАСОК

 

Цього великоднього тижня,  а саме 9 травня 2024 року у Музеї хліба Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» відбулося відкриття виставки великодніх пасок! У заході взяли участь адміністрація університету, науково-педагогічні працівники, здобувачі та гості.

У вступнім слові, проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності – Оксана БЯЛКОВСЬКА відмітила важливість збереження та наслідування національних традицій в яких відображається культура та звичаї українського народу.

На виставці в цьому році представлено більше 100 Великодніх пасок (в музеї налічується більше 200 пасок з попередніх років), серед яких випечені за родинними рецептами та пекарнями нашого регіону. Окрім того, на виставці представлений святковий жіночий одяг Поділля 19-20 століття (з колекції студента факультету агротехнологій і природокористування КРИЩУКА Андрія), предмети побуту, вишивані рушники, тощо.

Запрошуємо Вас відвідати нашу Виставку Пасок яка триватиме  до кінця травня.

Для організації екскурсій звертатись до куратора Музею хліба – Вахняка Василя Степановича за телефоном 067-3677223.

Дякуємо захисникам України за можливість виховувати молоде покоління, прищеплювати традиції та надихати у віру в мирне майбутнє.

 

Матеріали підготував доцент кафедри землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин, доцент ВАХНЯК Василь Степанович