Запрошуємо взяти участь у конференції «Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва» 23 листопада 2021 року

Студентів, які бажають взяти участь у роботі конференції, просимо до 31 жовтня 2021 року надіслати тези своєї наукової роботи електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. обсягом до 2 сторінок друкованого тексту (МS Word, Times New Roman 14 pt; формат паперу А4; усі поля по 20 мм; міжрядковий інтервал – 1,0). За матеріалами роботи конференції буде виданий електронний збірник тез.

Участь у конференції безкоштовна.

Форма участі – заочна.

Наукові роботи (тези) можуть бути як теоретичного, так і експериментального характеру (власні дослідження, спостереження за тваринами чи птахами) за такими напрямами:

• Екологічні аспекти виробництва продукції тваринництва;
  • Годівля, розведення і селекція сільськогосподарських тварин;
  • Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва;
  • Кінологія;
  • Актуальні питання ветеринарної медицини.

ОРГАНІЗАТОР:
вул. Шевченка, 13, м. Кам'янець-Подільський, 32302