Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науковій студентській конференції «Перші кроки в аграрну науку» 29 травня 2020 року

Шановні студенти, магістранти, аспіранти та молоді науковці!

Факультет агротехнологій та природокористування Подільського державного аграрно-технічного університету запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій студентській конференції «Перші кроки в аграрну науку»,  яка відбудеться 29 травня 2020 року.

Метою конференції є популяризація науки серед студентської молоді, обмін результатами досліджень та поширення їх у виробництво.

Тематичні напрями

• Селекція, насінництво та генетика в рослинництві;
  • Рослинництво і кормовиробництво;
  • Землеробство та меліорація;
  • Агрохімія і ґрунтознавство;
  • Захист і карантин рослин;
  • Садівництво та виноградарство;
  • Лісове та садово-паркове господарство;
  • Екологія та збалансоване природокористування

Для участі у конференції авторам до 20 травня 2020 року необхідно:

• надіслати анкету учасника (взірець додається) окремим файлом та зберегти за прикладом Application_ Shevchenko.doc
  • надіслати електронний варіант тез доповідей (чітко відредагованих, з дотриманням вимог до оформлення) та зберегти за прикладом Article_ Shevchenko.doc на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Участь у конференції безкоштовна.

Форма участі дистанційна.

Тези доповідей, які не відповідають вимогам, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядаються.

За результатами конференції буде сформовано збірник матеріалів конференції в електронному вигляді, який буде розміщено в репозитарії Університету до 20 червня 2020 р. На електронну пошту учасника буде надіслано сертифікат про участь у конференції та посилання на електронний доступ до матеріалів конференції.

Організаційний комітет конференції:
Мулярчук Оксана Іванівна, к. с.-г. наук, доцент кафедри садівництва, овочівництва та садово-паркового господарства
Григор'єв Василь Миколайович, к. с.-г. наук, доцент кафедри екології, карантину і захисту рослин
Тарасюк Валерій Анатолійович, к. с.-г. наук, асистент кафедри екології, карантину і захисту рослин

Детальна інформація доступна за посиланням: