Запрошуємо до участі у IV Міжнародній науково-методичній конференції «Проблеми підготовки фахівців – аграріїв у навчальних закладах вищої та професійної освіти» 2 жовтня 2020 року

ІV Міжнародна науково-методична конференція
ПРОБЛЕМИ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ – АГРАРІЇВ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Мета конференції
Розв'язання проблем організації, методики і технології підготовки фахівців аграрно-промислового комплексу у сучасних умовах.

Основна тематика конференції

• Організація і методика викладання дисциплін гуманітарної, соціально-економічної, математичної та природничо-наукової підготовки.
  • Організація і методика викладання інженерних, економічних, агрономічних та біоветеринарних дисциплін.
  • Організація, методика і технології викладання у закладах освіти І-ІІ рівня акредитації.
  • Професійно-педагогічна підготовка викладачів ЗВО, викладачів спеціальних дисциплін, майстрів виробничого навчання, вихователів професійної школи.
  • Організація і методика проведення науково-виховної та організаційної роботи.

Мови конференції – українська, англійська, російська.

Форма участі - заочна

Контактні дані оргкомітету

ОРГАНІЗАТОР
вул. Шевченка, 13, м. Кам'янець-Подільський, 32300