Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнській науково-теоретичній конференції «Історія Подільського державного аграрно-технічного університету у персоналіях» 29 квітня 2021 року

Навчально-науковий інститут заочної і дистанційної освіти
Кафедра теоретико-правових і соціально-гуманітарних дисциплін
запрошує Вас до участі у ІІ Всеукраїнській науково-теоретичній конференції
«ІСТОРІЯ ПОДІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У ПЕРСОНАЛІЯХ»,
яка відбудеться 29 квітня 2021 року

Напрями роботи конференції:

1. Подільська духовна семінарія як царина формування інтелектуальної еліти України
  2. Славетні вчені-педагоги вищих аграрних закладів освіти Кам'янця-Подільського (1919–1953 рр.)
  3. Відомі вчені Кам'янець- Подільського сільськогосподарського інституту (1954–1995 рр.)
  4. Видатні постаті Подільської державної аграрно-технічної академії та Подільського державного аграрно-технічного університету

Визначні педагоги структурних підрозділи Подільського державного аграрно-технічного університету як важливих осередків освітньої діяльності Метою конференції є не лише підняти з полиць архівів документи, а написати нові живі сторінки життєвого та професійного шляху наших колег, наповнивши їх враженнями від особистих спогадів та стосунків.

Завдяки Вашій участі у конференції, зібрані матеріали стануть джерелом наступних золотих сторінок історії Подільського державного аграрно-технічного університету.

Робочі мови конференції:

• українська
  • англійська

Форми участі в конференції:

• дистанційна (доповідь і публікація)
  • заочна (лише публікація)

Умови участі в конференції:

Для участі в конференції необхідно до 26 квітня 2021 року надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

• заявку на участь;
  • тези доповідей в електронному вигляді.

Детальна інформація у вкладеному файлі.