Запрошуємо до участі у І Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Ефективне використання енергії: стан і перспективи» 19 листопада 2021 року

Шановні студенти, магістранти, аспіранти та молоді науковці!

Навчально-науковий інститут енергетики Подільського державного аграрно-технічного університету запрошує Вас до участі у І Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Ефективне використання енергії: стан і перспективи»,  яка відбудеться 19 листопада 2021 року.

Метою конференції є популяризація науки серед студентської молоді, обмін результатами досліджень та поширення їх у виробництво.

Основні тематичні напрями

• Електротехнології в агропромисловому комплексі.
  • Сонячна електроенергетика.
  • Вітрова електроенергетика.
  • Мала гідроенергетика.
  • Енергія біомаси.
  • Електропривод в агропромисловому комплексі.
  • Теплоенергетичні установки.
  • Газопостачання в агропромисловому комплексі.

Для участі у конференції авторам до 17 листопада 2021 року необхідно:

• надіслати анкету учасника (взірець додається) окремим файлом та зберегти за прикладом Букай_ авторська довідка.doc
  • надіслати електронний варіант тез доповідей (чітко відредагованих, з дотриманням вимог до оформлення) та зберегти за прикладом Букай_ тези доповіді.doc на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Участь у конференції безкоштовна.

Форма участі дистанційна (заочна).

Тези доповідей, які не відповідають вимогам, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядаються.

За результатами конференції буде сформовано збірник матеріалів конференції в електронному вигляді, який буде розміщено в репозитарії Університету. На електронну пошту учасника буде надіслано сертифікат про участь у конференції та посилання на електронний доступ до матеріалів конференції.