Регіональна науково-теоретична інтернет-конференція «Історія Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» в персоналіях» 4 березня 2022 року

Напрями роботи конференції:

1. Формування інтелектуальної еліти України в стінах аграрних закладів освіти Кам'янця-Подільського (1919-1935 рр.)
  2. Вчені-педагоги тріади - інституту, академії, університету (1954-2020 рр.)
  3. Знакові постаті Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» як осередку наукової та освітньої діяльності в Україні (2021 – сьогодення)
  4. Педагогічні працівники структурних підрозділів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»

Метою конференції є не лише підняти з полиць архівів документи, а написати нові живі сторінки життєвого та професійного шляху наших колег, наповнивши їх враженнями від особистих спогадів та стосунків. Матеріали конференції допоможуть багатогранніше і глибше розкрити внутрішній світ тієї особистості, яка заклала міцний фундамент нашого навчального закладу, примножити його славні традиції.

Завдяки Вашій участі у конференції, зібрані матеріали стануть джерелом наступних золотих сторінок історії Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Робочі мови конференції:

• українська
  • англійська

Форми участі в конференції:

• дистанційна (доповідь, публікація)
  • заочна (лише публікація)

Умови участі в конференції:

Для участі в конференції необхідно до 2 березня 2022 року надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

• заявку на участь;
  • тези доповідей в електронному вигляді.

Контакти оргкомітету конференції:

Заклад вищої освіти «Подільський державний університет»,
вул. Шевченка, 12, м. Кам'янець-Подільський,

Кіріка Діана Володимирівна, тел. (097) 474-45-17