Запрошуємо на міжнародний семінар з підвищення кваліфікації «Формування системи цінностей та навичок нового лідера освітнього простору VUCA-світу» 9-10 липня 2021 року

9-10 липня 2021 року, на базі Подільського державного аграрно-технічного університету, в рамках Літньої профспілкової школи для профоргів, волонтерів та громадських активістів ПДАТУ, відбудеться дводенний міжнародний семінар з підвищення кваліфікації "Формування системи цінностей та навичок нового лідера освітнього простору VUCA-світу" згідно грантової програми "Драйвери оновлення профспілкових організацій в умовах змін: фактор молоді", що реалізується за підтримки Фонду "Солідарності через кордони" Данської профспілки 3F. Проводитимуть даний захід громадська організація «Інститут громадянської освіти та праці», за сприяння НМЦ профспілок Чернігівської області та Подільський державний аграрно-технічний університет в особі голови ППО співробітників та студентів Світлани Ліщук.

В рамках даної програми планується підписання Меморандуму про співпрацю між ПДАТУ та ГО «ІГОП».

Бажаючим прийняти участь у заході прохання звертатися у профком університету до 12:00 год 08.07.2021.

Голова первинної профспілкової організації
співробітників та студентів ПДАТУ