Запрошуємо на лекцію «Поширені помилки при написанні статей до міжнародних журналів: як українські автори можуть покращити свої видавничі можливості?» 9 березня 2022 року

Шановні друзі та колеги!

Чудова нагода покращити професійні навички у підготовці публікацій до закордонних журналів!

ЗВО «ПДУ» є Приймаючою стороною і запрошує вас на лекцію "Common Errors in Writing for International Journals: How Can the Ukrainian Authors Improve their Publishing Possibilities?" («Поширені помилки при написанні статей до міжнародних журналів: як українські автори можуть покращити свої видавничі можливості?»), запропоновану нашим партнером Grassroots Institute (Канада), одним із напрямів діяльності якого є видання наукових журналів із широкою міжнародною видимістю. У цій лекції Президент-засновник і програмний директор The Grassroots Institute доктор Хасрат Арджюменд (Dr. Hasrat Arjjumend), за інформаційної підтримки громадських інституцій та Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» наочно продемонструє і обговорить, які типові помилки допускають українські автори в англійських написаних чи перекладених текстах. Лекція міститиме практичну компоненту, завдяки чому науковці, які пишуть, або перекладають англійською мовою рукописи, отримають рідкісні знання і зможуть покращити свої наступні праці перед подачею в міжнародні журнали на 50-75%.

Чекаємо на вас 9 березня 2022 року о 10.30 - 12.30 (за київським часом) на платформі ZOOM. Посилання на конференцію ви зможете знайти за посиланням:

Ця лекція БЕЗКОШТОВНА для осіб з БУДЬ-ЯКОЇ АКАДЕМІЧНОЇ ДИСЦИПЛІНИ.

Додаткова інформація у Контактної особи Алли Печенюк, +38-096-838-54-73.