Спеціальна сесія ЄВІ відбудеться 19 вересня 2020 року

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1010 від 06.08.2020 р., дату проведення спеціально організованої сесії ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб, перенесено на 19 вересня 2020 року.

Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов'янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Бажаючим зареєструватися для участі в цій сесії, необхідно в період з 17 до 25 серпня (включно) звернутися до Приймальної комісії Подільського державного аграрно-технічного університету.

Із процедурою реєстрації можна ознайомитися за посиланням

Для кожного вступника, який отримав від представника приймальної комісії екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника ЄФВВ/ЄВІ» доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Спеціально організована сесія ЄВІ проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб. Вартість цієї сесії – 510 грн.

Сплату послуги з проведення спеціально організованої сесії необхідно здійснити скориставшись інформаційною сторінкою «Кабінет вступника ЄФВВ/ЄВІ».

Якщо до 1 вересня не буде сплачено суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним. Із порядком здійснення розрахунків та умовами надання платних послуг ЄВІ можна ознайомитися за посиланням

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.

Контактні особи:

Семенов Олександр Михайлович – відповідальний секретар Приймальної комісії (067 140 05 78)
Зеленський Андрій Вікторович – заступник відповідального секретаря Приймальної комісії (097 726 44 67)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приймальна комісія