Щодо реєстрації для повторного складання ЄВІ (оновлено)

Розпочалась реєстрація для повторного складання ЄВІ  

Сьогодні розпочинається реєстрація на спеціально організовану сесію ЄВІ, що триватиме з 27 липня до 5 серпня.

Спеціально організована сесія ЄВІ проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов'янськ.

 Для успішної реєстрації дійте за наступним алгоритмом:

1. Сформуйте комплект реєстраційних документів:

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (роздрукуйте, заповніть, зробіть сканкопію/фотокопію);
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів 3х4 (JPEG, PNG) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника. 

2. Надішліть скановані копії (фотокопії) реєстраційних документів на  електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

  • у темі листа обов'язково зазначте ПІБ;
  • приєднайте до листа скановані копії (фотокопії) реєстраційних документів (фотокартку для документів, заповнену заяву; документ, що посвідчує особу; облікову картку платника податків; документу про здобутий ступінь вищої (для осіб, які завершили навчання в минулих роках)) ;
  • уважно перевірте всі дані в анкеті та надішліть лист на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. 

3. Отримайте скановану копію екзаменаційного листа.

Приймальна комісія перевіряє наявність та правильність оформлення документів.

У разі успішної реєстрації приймальна комісія надсилає скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, з якої надійшла заява-анкета.

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. 

Уважно перевірте дані в екзаменаційному листку, якщо Ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв'язком, якщо Ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Цьогоріч вартість участі в тестуванні складає 540 грн. До початку реєстрації учасникам варто ознайомитися із нормативним документом

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника» , доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Особи, що успішно складуть ЄВІ з іноземної мови на спеціально організованій сесії, отримують можливість бути зарахованими на навчання до Подільського державного аграрно-технічного університету для здобуття освітнього ступеня магістра під час додаткового набору в жовтні 2021 року.

Контактні особи:

Пілець Надія Іванівна – відповідальна за реєстрацію на спеціально організовану сесію ЄВІ  (096 131 25 68)