Подільський державний аграрно-технічний університет запрошує на навчання (осінній семестр 2021р.) за проєктом «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) на курс «Аграрний менеджмент»

Для участі в проєкті і отримання повного комплексу послуг з професійної перепідготовки, психологічної та правової адаптації, сприяння в працевлаштуванні та створення власних підприємств малого (сімейного) бізнесу допускаються наступні категорії громадян України:

1. Військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення в поточному році.
  2. Військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менше 10 років.
  3. Учасники бойових дій, які мають статус учасника, оформлений відповідно до чинного законодавства.
  4. Члени сімей (чоловік /дружина) вищеперелічених категорій.
  5. Члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).

Участь у проєкті – безкоштовна.

За результатами навчання випускникам курсів перепідготовки будуть вручені наступні документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України), спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Відповідальний виконавець проєкту з норвезької сторони - NORD університет, місто Буде, Королівство Норвегія.

Виконавець проєкту в Україні - Міжнародний фонд соціальної адаптації, місто Київ, Україна.

Керівник  проєкту від ПДАТУ – директор навчально-наукового центру перепідготовки і підвищення кваліфікації Павло Федірко (контактний номер +380672717243).

Керівник проекту від ГО «Кам'янець-Подільське об'єднання товариства «ПРОСВІТА» ім. Тараса Шевченка» - Славко Полятинчук.