ПДАТУ змінив назву і набув статусу багатогалузевого університету!

Шановні науково-педагогічні і педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, співробітники!

Відповідно до рішення конференції трудового колективу Подільського державного аграрно-технічного університету від 29.05.2020 та подання колективу від 10.09.2020 № 62-01-339, наказом Міністерства освіти і науки України від 15.10.2020 р. № 1273 Подільський державний аграрно-технічний університет перейменовано у Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» (багатогалузевий і класичний університет).

Вітаю науково-педагогічних і педагогічних працівників, співробітників, здобувачів вищої освіти університету із вагомою подією та визнанням досягнень нашої наукової та освітянської спільноти! Своєю невпинною працею ми показали, що відповідаємо вимогам багатогалузевого університету, який уже готує висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців у таких галузях: аграрно-продовольчій, природничій, механіко-інженерній, ветеринарно-медичній, економічній, управлінсько-адміністративній.

Вірю, що наш колектив і надалі зберігатиме та примножуватиме славні традиції закладу, а також реальними справами підвищуватиме його престиж.

Ректор, професор,
член-кореспондент НААН України,