Конференція трудового колективу ПДАТУ у дистанційному режимі 30 жовтня 2020 року

30 жовтня 2020 року відбудеться Конференція трудового колективу ПДАТУ у дистанційному режимі. На порядок денний виноситься наступні питання - затвердження нової редакції Статуту закладу вищої освіти "Подільський державний університет". Та, відповідно до статті 19 (пункт 5) Закону України "Про вищу освіту" пропонується затвердити звіт ректора університету, доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента НААН України Іванишин Володимира Васильовича за 2019-2020 навчальний рік. Із проектом Статуту та Звітом ректора можна ознайомитися на сайті університету.

Голосування делегатів з числа здобувачів вищої освіти відбуватиметься у онлайн режимі, делегати з числа представників трудового колективу ПДАТУ запрошуються до голосування у актову залу університету з 09:00 до 14:00.

Увага! Захід відбуватиметься за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм, при собі мати ручку та маску.