BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів

BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів

Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культуриОфіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти  оголошують про відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”.

“BridgeUSА: Програма обмінів для українських викладачів” сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць. Довготерміновою ціллю проєкту “BridgeUSA:

Програма обмінів передбачає візити учасників до університетів США тривалістю 1 місяць, під час якого українські викладачі та викладачки зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративні політики та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей. Більшість українських викладачів здійснюватимуть візити впродовж осіннього семестру 2024 року. В окремах випадках, викладачі зможуть поїхати у приймаючі інституції навесні чи влітку 2024 року.

Викладачі таких академічних галузей можуть брати участь у конкурсі: сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування.

Подати анкету для участі в програмі мають право кандидати, які:

  • є громадянами України та проживають на території України на момент подання анкети;
  • є викладачами або науковими співробітниками, що працюють на повну зайнятість, та мають щонайменше два роки досвіду роботи в університеті;
  • вільно володіють розмовною та письмовою англійською мовою;
  • демонструють бажання повернутися в Україну після завершення візиту;
  • мають право отримати неімміграційну візу J-1 для учасників програм обміну з США.

Кінцевий термін подання анкети — 29 грудня 2023 року.

Подати анкету та ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням: https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP 

Facebook: https://www.facebook.com/bridgeusauafp/

Instagram: https://www.instagram.com/bridgeusauafp/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bridgeusa-uafp/

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” фінансується Бюром у справах освіти і культури Державного департаменту США, із залученням додаткового фінансування приймаючих університетів США. Програма адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти.