Благодійна акція «Книги для ЗСУ» до Дня науки України

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, СТУДЕНТИ І ДРУЗІ!

Наукова бібліотека Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» запрошує усіх бажаючих приєднатись до акції «Книги для ЗСУ», яка триватиме з 3 до 19 травня 2023 року.

З перших днів війни адміністрація, вчені, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» проводять різноманітні заходи на підтримку Збройних Сил України, їхніх родин та внутрішньо переміщених осіб. Акція дарування книг для Українських Військових проводиться не в перше, адже книги – це інтелектуальна зброя. Ми йдемо разом до перемоги!

Акцію організовано відповідно до Програми університетського заходу  «Наука об'єднує: день науки,  день вишиванки, благодійність», що проводиться ЗВО «ПДУ» 18-19 травня 2023 року до Дня науки України і Всесвітнього дня вишиванки.

Захід передбачає збір українських книг (науково-художньої, художньої, науково-публіцистичної, документально-публіцистичної і науково-популярної літератури та передачі у військові частини.

Чекаємо Вас з 10:00 до 16:00 у Науковій бібліотеці ЗВО «ПДУ»
(1корпус, сектор комплектування, організації каталогів та наукової обробки документів, сектор обслуговування наукової, художньої бібліотеки та читального залу).

 

З повагою – Катерина Гораш, в.о. наукової бібліотеки