Завершується прийом заяв та документів для здобуття освітнього ступеня «Магістр»

У Приймальній комісії Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» завершується прийом заяв та документів для здобуття освітнього ступеня «Магістр» на основі освітніх ступенів «Бакалавра», «Магістра», освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліста».

Можливість подати заяви на бюджетну чи контрактну форму здобуття освіти відкрито до 15 вересня включно. Запрошуємо усіх бажаючих скористатися послугами Консультаційного центру для надання допомоги вступникам щодо створення електронного кабінету та подання заяв у електронній формі, який працює щоденно за адресою: м.Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка 12, корпус №1 Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Наші фахівці допоможуть кожному абітурієнту зареєструвати електронний кабінет вступника, завантажити до кабінету усі необхідні документи, обрати оптимальну освітню програму та подати відповідну електронну заяву із прикріпленням до неї тексту мотиваційного листа.

З детальною інформацією щодо мотиваційного листа, його зразком, а також шаблоном для написання можна ознайомитися на офіційному сайті Університету.

Якщо бажаєте отримати якісну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу професійного кар’єрного зросту, приєднуйтесь до лав студентів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»!

За додатковою інформацією про можливість вступити на навчання для здобуття освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» звертайтеся до Приймальної комісії.

(32300, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 12; телефони: (03849) 7-48-65, (096) 851-60-00, (067) 140-05-78).

Відповідальний секретар Приймальної комісії
Андрій ЗЕЛЕНСЬКИЙ