Завершується другий етап підтвердження участі в основній сесії національного мультипредметного тесту (НМТ)

7 липня завершується другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ.

Станом на 6 липня 2022 року спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці  у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили 198 689 учасників. 

Так, бажання проходити національний мультипредметний тест у тимчасових екзаменаційних центрах, створених в Україні, підтвердили 175 363 особи, а у 23 країнах Європи  ー 23 326. 

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ  учасники зможуть пройти НМТ в основну сесію. 

З 12 липня 2022 року для учасників з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проходження ними  НМТ в межах основної сесії оцінювання. 

Зауважимо, що вступники, які не пройдуть до 7 липня другого етапу підтвердження участі в НМТ, зможуть узяти участь у додатковій сесії тестування. Для цього вони мають дотримуватись такого алгоритму: 

  • із 8 до 18 липняー підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати населений пункт, де буде зручно пройти НМТ;
  • із 1 до 10 серпняー надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ; 
  • до 12 серпняー отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ і датою та часом початку тестування;
  • 16–20 серпняー взяти участь у додатковій сесії НМТ. 

Абітурієнти, які зареєструвалися для участі в основній сесії, проте бажають проходити НМТ під час додаткової сесії, мають пропустити другий етап підтвердження участі в основній сесії тестування. Для участі в додатковій сесії варто дотримуватися алгоритму, описаного вище.

За додатковою інформацією про можливість вступити на навчання для здобуття освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» звертайтеся до Приймальної комісії.

32316, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 12; телефони: (03849) 7-48-65, (096) 851-60-00, (067) 140-05-78.

 
Відповідальний секретар Приймальної комісії

Андрій ЗЕЛЕНСЬКИЙ