Вручення сертифікатів

Окрім викладання в університеті та роботи над науковими працями, науково-педагогічні працівники ЗВО «ПДУ» знаходять час, натхнення, бажання покращити свій рівень володіння англійською мовою у Центрі мовної підготовки, готуючись до роботи з іноземними студентами у майбутньому, до співпраці з міжнародними партнерами, до участі у грантових програмах та програмах міжнародних обмінів.

На засіданні вченої ради університету за результатами навчальних досягнень з інтенсивного вивчення англійської мови у першому семестрі 2022-2023 навчального року ректор Володимир ІВАНИШИН вручив слухачам  сертифікати про закінчення курсів з англійської мови рівнів А2 та В2.

11 науково-педагогічних працівників впродовж 4 місяців регулярно відвідували заняття з англійської мови і виконували самостійну роботу у групах Elementary та Upper-Intermediate. Відключення електроенергії, воєнний стан і постійні повітряні тривоги не завадили наполегливо йти до мети. По закінченню курсу слухачі успішно пройшли тестування для підтвердження засвоєння англомовних компетентностей на рівні А2 та на рівні В2.

Керівник Центру мовної підготовки  Оксана КУЖЕЛЬ