Висловлюємо співчуття...

Ректорат Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», його науково-педагогічні працівники, співробітники, профком та здобувачі  вищої освіти висловлюють щире співчуття директору відокремленого структурного підрозділу «Бучацький фаховий коледж ЗВО «ПДУ» Ігорю  Юрійовичу Леськів з приводу непомірної втрати - передчасної смерті матері.

До горя неможливо підготуватися та знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною.

Поділяємо Вашу скорботу і у цей тяжкий час висловлюємо Вам, рідним та близьким наші щирі співчуття.

Нехай добрий, світлий спомин про маму назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, усіх, хто її знав, любив та шанував, а Бог дасть сил пережити цю непоправну втрату.

Вічна та світла пам’ять!