Відкриття фотогалереї «Честь і Шана»

Уже традиційно,  раз у два роки, у листопаді місяці у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» оновлюється фотогалерея «Честь і Шана».

29 листопада 2022 року відбулися урочистості з нагоди відкриття фотогалереї. Відкрив захід ректор університету, професор Володимир ІВАНИШИН, зазначивши, що цьогоріч дане дійство позначене смутком та трагічними подіями, що відбуваються в Україні. Однак кожний веде боротьбу на своєму фронті, і кожний наближає Перемогу там, де відчуває, що його внесок є вагомим.

Почесну місію зняття занавісу та відкритття фотогалереї було доручено співробітнику університету Аркадію СМАЛЬКУ (комендант навчальних корпусів інженерно-технічного факультету) та Вікторії ВІЗНЮК (здобувачка 2 курсу спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»).

На запрошення адміністрації університету завітав директор Департаменту гуманітарної політики Дмитро НАЗАРЕНКО, який вручив грамоти до Дня працівників сільського господарства науково-педагогічним працівникам.

Грамоти та подяки від ректора закладу вищої освіти отримали НПП, співробітники ЗВО та здобувачі.

Як і годиться, кандидатами, гідними зайняти почесні місця на стенді «Честь і Шана», виявилися люди з великої літери – працівники та здобувачі, які своєю працею, творчою та громадською діяльністю роблять вагомий внесок в науково-педагогічний, соціальний, культурний розвиток ЗВО «ПДУ», конкретні справи заради процвітання і уславлення нашої рідної  Alma mater.

Директорка ЦВРіСКР
Ольга ПРОКОПОВА