Участь здобувачів вищої освіти в історичному брейн-ринзі «Кам’янець і Магдебурзьке право»

З метою популяризації історії Магдебурзького права в Україні, його вплив на формування Кам’янця-Подільського, як європейського міста у часи  Середньовіччя, привернення уваги студентської молоді до історичних витоків місцевого самоврядування, у рамках відзначення 650 річниці отримання Кам’янцем Магдебурзького права, Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник спільно з Кам’янець-Подільською Центральною міською бібліотекою імені Костя Солухи 28 лютого 2024 року  провели історичний брейн-ринг «Кам’янець і Магдебурзьке право» для студентів навчальних закладів міста Кам’янця-Подільського.

У цікавій та запеклій боротьбі змагались здобувачі освіти 12-ти закладів освіти. За кількістю балів перемогла збірна команда ВСП «Кам'янець -Подільський фаховий коледж харчової промисловості НУХТ», Комунальний заклад «Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. І.Карабиця»,  Заклад вищої освіти «Подільський державний університет», Кам'янець-Подільський податковий інститут.

Учасниками брейн-рингу від нашого університету стали Євген Жигалов та Анна Лазоренко – здобувачі вищої освіти факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві. Активну групу підтримки сформували здобувачі усіх факультетів та інститутів ЗВО «ПДУ».

Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень! 

В.о. директора центру виховної роботи і
соціально-культурного розвитку
Наталія УКРАЇНЕЦЬ