Участь представників ЗВО «ПДУ» у Регіональній зустрічі Рад молодих учених Хмельницької області

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України тримає курс на активне стимулювання професійної діяльності молодих вчених та ставить за мету підвищення їх фахового рівня і реалізації  творчої та професійної активності.  У рамках цього проведено Регіональну зустріч Рад молодих учених Хмельницької області на базі Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації. ЗВО «ПДУ» представляли голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених, асоційований член РМУ при МОН, Юлія ГОРЮК, члени товариства Руслан М’ЯЛКОВСЬКИЙ та Анастасія ПОЛІЩУК.

На регіональній зустрічі голова Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки  України Олеся ВАЩУК презентувала діяльність РМУ при МОН. В свою чергу представники від вишів розповідали про діяльність рад молодих вчених у Хмельницькій області. Учасники активно обговорювали виклики та можливості у діяльності Рад молодих вчених та молодих вчених у Хмельницькій області зокрема, дискутували про проблеми, пов'язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням / масштабуванням розробок, проінформували про проєкти РМУ при МОН України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни.

Юлія ГОРЮК
голова Наукового товариства студентів,
аспірантів, докторантів і молодих учених