У пошуку квітки папороті

26 травня у райському куточку міста - Ботанічному саду здобувачі Подільського державного університету взяли участь у розважальному квесті «Пошуки квітки папороті». Напередодні заходу було сформовано 4 команди: «ветеринари» (переможці), «механіки» та «електрики», «агрономи», збірна «Олів'є».

Учасники мали подолати п'ять командних конкурсів кожен з яких мав свої критерії оцінювання. На точці «Спритна Башта» враховувалась кількість перемог над статистом (Володимир Соколов), в «Німоті» (гра «Показуха», або «Крокодил») Марія Мазуренок відзначала кількість відгаданих слів, на «Водоносі» команди за відведений час мали наповнити резервуар, щоб сплив поплавець (статист Олена Підперигора). У конкурсі «Павутина» бали нараховувались обернено пропорційно. Кількість дзвіночків, що задзвеніли мали бути якомога менше, відтак, команда що зачепила найменше дзвіночків отримала 5 балів. А у «Лучному тирі», команди збивали надувні кульки, кожна з яких зараховувалась як бал. У кінці усі бали підсумовували і визначали бал загального заліку.

І все ж таки, метою гри-квесту було не стільки пошук «Квітки папороті», скільки вияв командної роботи, дружності, взаємопідтримки, допомоги, співпереживання та набуття нових цікавих умінь та навиків.

Переможцями стали учасники команди ветеринарного факультету, отримавши приз - сертифікат на відвідування Ботанічного саду 4 рази на рік кожного сезону. Проте кожна команда була потужною, активною, енергійною, а найголовніше дружелюбною та цілеспрямованою, а ці риси є найголовнішими у будь-яких змаганнях.

І навіть після завершення квесту, здобувачі зуміли організувати гарний настрій у запальних танцях та веселих піснях. З впевненістю можна стверджувати, що час карантину позбавив усіх нас найціннішого – спілкування та спільної діяльності.

Дякуємо ведучим та здобувачам за створену гарну атмосферу та веселий настрій.

Заступник директора
центру виховної роботи