Традиційна зустріч випускників у ЗВО «ПДУ»

Традиційна зустріч випускників у ЗВО «ПДУ»

 

25 травня 2024 року в Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» відбулася традиційна зустріч випускників. Університет тепло зустрів у своїх стінах випускників-ювілярів, що закінчили наш навчальний заклад 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55 років  тому.

Наш університет відомий своїми випускниками, власною історією та своїми традиціями не тільки на території Хмельниччини,  але й в усій  Україні та далеко за її межами. Не дивлячись на складну ситуацію в нашій країні, випускники підтримують наш університет, саме тут  вони відчули доросле життя, тут почали кроки до професійної майстерності. 

На площі перед головним корпусом університету випускників зустрічав військовий духовий оркестр під керівництвом диригента – майора Андрія ЖАРІЯ.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся ректор університету Володимир ІВАНИШИН. У  своєму виступі Володимир Васильович підкреслив важливість підтримки зв'язків між університетом та його випускниками. Адже випускники є нашою гордістю та найкращими амбасадорами.

Після офіційної частини випускники мали можливість поспілкуватися у неформальній обстановці. Кожен факультет та навчально-науковий інститут  презентував свої найкращі проекти, дослідницькі роботи та успіхи здобувачів, де випускники могли дізнатися про нові проекти та ініціативи, що реалізуються в закладі. Випускники також ділилися своїми історіями успіху, обговорювали сучасні тенденції на ринку праці та можливості для професійного розвитку.

Також в рамках зустрічі випускників відбувся ярмарок продукції від виробника. Усі присутні мали змогу ознайомитися з широким асортиментом товарів, представлених місцевими виробниками, та насолодитися якісною продукцією.

Ця зустріч ще раз підкреслила міцні зв'язки між випускниками та університетом, а також показала, наскільки важливою є підтримка та спільнота для кожного, хто колись був частиною нашого навчального закладу.

 

 

В.о. директора центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку

Наталія УКРАЇНЕЦЬ

 

Фото: Вадим КОШЕЛЕВСЬКИЙ