Щорічна польова подія «УКАБ Агротехнології»

29 липня 2020 року в с. Ревне Бориспільського р-ну Київської обл. відбулася польова подія національного масштабу у форматі демонстрації техніки та агротехнологій у польових умовах – «УКАБ Агротехнології 2020».

У дійстві взяв участь ректор Подільського державного аграрно-технічного університету, професор Володимир Васильович Іванишин.

З вітальним словом до учасників «УКАБ Агротехнології 2020» звернулися Алекс Ліссітса, Президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» і Олексій Остапенко, Директор Київського регіону HarvEast Holding.

На полі площею 21 га були випробувані у роботі більше 20 сучасних с/г агрегатів для основного та передпосівного ґрунтообробітку. Більше 50 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення у статичній експозиції. В рамках події було дано оцінку результатам роботи 8 сівалок брендів Horsch, Lemken, Amazone, Kuhn, Great Plains, Maschio Gaspardo, Massey Ferguson і Precision Planting на демонстраційних ділянках посіву кукурудзи.

Володимиром Васильовичем було обговорено питання стосовно організації виробничих практик студентів нашого університету на потужностях компаній-учасників заходу, а також про можливість впровадження продемонстрованих методик в освітньо-науковий процес з метою покращення підготовки фахівців агарного сектору економіки на рівні сучасних вимог ринку праці.

Крім цього усі бажаючі змогли пройти експрес-навчання на майстер-класах, присвячених:

• Вибору і впровадженню технологій точного землеробства
  • Налаштуванню причіпної техніки
  • Тест-драйву тракторів
  • Управлінню дронами

Загалом захід відвідало більше 1500 відвідувачів, які мали можливість поспілкуватися кілька годин в професійному середовищі.

Центр виховної роботи
і соціально-культурного розвитку