Щиро вітаю всіх християн Західного обряду зі світлим святом Різдва Христового

Шановні колеги!

Щиро вітаю всіх християн Західного обряду зі світлим святом Різдва Христового. З братерською відрадою дозвольте розділити це найважливіше християнське свято.

Сьогодні радісна звістка про народження Ісуса осяяла ваші оселі. Однак, цьогорічне  Різдво не таке святкове, бо Україна виборює свою незалежність ціною тисячі життів наших захисників та захисниць у російсько-українській війні! Проте кожний із нас вірить і впевнений у тому, що ми переможемо і це лише питання часу…

На Різдво є звичай обмінюватися подарунками – тож, нехай цими дарами один одному будуть любов, повага, турбота та спільна молитва за усіх, хто обороняє сьогодні нашу землю.

Різдво Христове однаково зігріває усіх християн, єднає всіх українців усього світу, об’єднує всі покоління силою любові, миру і добра.

У день Різдва Христового бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту та достатку. Хай світле Різдво Христове укріпить усіх у вірі, об’єднає теплом і любов’ю, наповнить кожне серце і кожну домівку Божою благодаттю та принесе Перемогу й Мир в Україну!

Христос Рождається!

Славімо Його!

 

З повагою – ректор Володимир ІВАНИШИН