Реєстрація на додаткову сесію національного мультипредметного тесту (НМТ)

Вступники, які не встигли до 19 квітня створити реєстраційні картки для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ), можуть зробити це у період з 10 по 20 червня.

Щоб узяти участь в додатковій сесії НМТ вступникам, які цьогоріч ще не реєструвалися для участі в  НМТ, потрібно:

• з 10 по 20 червня створити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО. Якнайуважніше заповнюйте такі поля: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа, номер мобільного телефону;

За можливості варто роздрукувати реєстраційну картку, заповнити від руки заяву про участь у тестуванні, вклеїти фото для документів розміром 3×4. До заяви треба додати  копію паспортного документа, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби додати медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о) і надіслати такий комплект документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

• з 25 червня дізнатися свій логін і пароль, правильно увівши дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022».  Важливо уважно вводити персональні дані;
  • з 08 по 18 липня на інформаційній сторінці підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати населений пункт, найзручніший для проходження тестування;
  • з 01 по 10 серпня уточнити назву населеного пункту для проходження НМТ;
  • до 12 серпня отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ і датою та часом початку тестування;
  • з 16 по 20 серпня узяти участь у додатковій сесії тестування.

image002

Якщо самостійно вступникам не вдається зареєструватися для участі в додатковій сесії національного мультипредметного тесті (НМТ), то вони можуть звернутися за допомогою до найближчого закладу загальної середньої чи фахової передвищої освіти.

Зауважте, що вступники, які під час основного періоду реєстрації сформували реєстраційні картки на сайті Українського центру, однак до 7 червня  з тих чи тих причин не змогли підтвердити своєї участі в НМТ, ПОВТОРНО НЕ РЕЄСТРУЮТЬСЯ, а з 8 по 18 липня підтверджують бажання проходити тестування в додаткову сесію. Докладніше -  за посиланням

За додатковою інформацією про можливість вступити на навчання для здобуття освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» звертайтеся до Приймальної комісії.

image003

Відповідальний секретар Приймальної комісії