Профком ПДАТУ здобув перемогу у конкурсі

11 березня 2020 року відбувся відкритий захист учасників конкурсу програм, розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету.

Заслухала конкурсантів комісія, на чолі якої був заступник міського голови Вадим Савчук, а в складі - представники від міської влади та від громадянського суспільства, які працюють з молоддю. Кам'янчани представили шість проєктів різних напрямків – просвітницькі програми, виховання дітей, семінари для молоді тощо.

Перемогу здобула первинна профспілкова організація співробітників та студентів Подільського державного аграрно-технічного університету із проєктом «Фактчекінг та медіаграмотність: практичні навички та професійні лайф-хаки». Для його втілення автори отримають 50 тис. грн.

Голова первинної профспілкової
організації ПДАТУ,