Поглиблення міжнародної компоненти ЗВО «ПДУ»: Глобальні лекції продовжуються!

Шановні колеги! Після незначної перерви ЗВО «Подільський державний університет продовжує цикл Глобальних лекцій з різних університетів світу, які було започатковано нашим партнером The Grassroots Institute (Canada)! Деталі тут: https://www.grassrootsinstitute.ca/gli

7 листопада  о 12.00 за Київським часом запрошуємо на лекцію Dr. Evelie P. SERRANO із Інституту управління та сільського розвитку (Філіпіни). Тема: «Agricultural Extension in the New Normal: Alternative Modes of Extension Delivery» (Сільськогосподарське дорадництво в новій нормі: альтернативні способи дорадництва).

Форма для реєстрації: Zoom ID & Link: 991 6820 3829

Із повним переліком лекцій на листопад можна ознайомитися: Розклад лекцій

Всі учасники отримають відповідні сертифікати про участь у Глобальних лекціях із зазначенням кількості годин (за умови відвідування не менше трьох лекцій).

Усі лекції проводяться БЕЗКОШТОВНО. Запрошуємо до завчасної реєстрації!

Алла ПЕЧЕНЮК, контактна особа від університету