Планове засідання вченої ради Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»

29 листопада 2022 року відбулося планове засідання вченої ради Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», в якому прийняли участь 60 членів ради із 68. Засідання розпочалось з урочистостей. Ректор університету, професор ІВАНИШИН Володимир Васильович вручив грамоти та подяки науково-педагогічним працівникам та співробітникам університету з нагоди Дня працівників сільського господарства, а здобувачам освіти – з нагоди Дня студента.

Надалі, вчена рада працювала згідно порядку денного:

1. Звіт про освітньо-педагогічну та господарську діяльність ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» за 2021-2022 н.р. (доп. в.о. директора коледжу БІЛЯР Іван Георгійович)
  2. Звіт про освітньо-педагогічну та господарську діяльність ВСП «Хотинський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» за 2021-2022 н.р. (доп. директор коледжу ЮЗЬКО Володимир Іванович)
  3. Підсумки роботи приймальної комісії з прийому здобувачів в 2022 році (доп. відповідальний секретар приймальної комісії ЗЕЛЕНСЬКИЙ Андрій Вікторович)

На підставі результатів таємного голосування вчена рада прийняла рішення про присвоєння вченого звання професора по кафедрі обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу СЕМЕНИШЕНІЙ Наталії Вікторівні та доцента по кафедрі землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин ТАРАСЮКУ Валерію Анатолійовичу.

В різному вчена рада розглянула питання і одноголосно прийняла рішення:

- рекомендувати до друку навчальний посібник з дисципліни «Менеджмент конкурентоспроможності підприємства» (автори: д.е.н., професор ЧИКУРКОВА Алла Дмитрівна; асистент ІВАНИШИН Олександр Володимирович) та навчально-методичний посібник з дисципліни «Ветеринарно-санітарна експертиза» (автори: к.вет.н., доцент ГОРЮК Юлія Вікторівна; к.с.-г.н., доцент ПРОСЯНИЙ Сергій Борисович);

- рекомендувати кандидата економічних наук, доцента КУЧЕРА Олега Володимировича для проходження міжнародного науково-педагогічного стажування за грантовою програмою Національної комісії Польщі у справах ЮНЕСКО у Варшавському університеті природничих наук з 01 січня по 28 лютого 2023 року;

- рекомендувати аспірантку 2 курсу кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування МАХИНЮ Світлану Олегівну для проходження стажування за програмою міжнародного стипендіального обміну аспірантами та академічним персоналом у Варшавському університеті природничих наук з 05 грудня до 16 грудня 2022 року.

- рекомендувати до опублікування електронні збірники наукових праць міжнародних науково-практичних конференцій, які відбулись в університеті, та електронний збірник журналу «Подільський вісник: сільське господарство, техніка, економіка».

Наступними питаннями вчена рада розглянула та затвердила ряд положень, що регламентують роботу університету.

Секретар вченої ради, доцент                                Олена КОБЕРНЮК