Наш досвід та ідеї поширюються Україною

29 травня у Миронівському інституті пшениці імені В.М Ремесла було урочисто відкрито «МУЗЕЙ ХЛІБА». Після підписання договору про співпрацю між нашими установами, переглянувши нашу матеріально-технічну базу та можливості, директор інституту пшениці імені В.М. Ремесла, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України Олександр ДЕМИДОВ виокремив та відмітив наш позитивний досвід у функціонуванні музею хліба, який успішно працює з 2018 року, тому після року праці інститут на своїх теренах облаштував та організував подібний музей з урахуванням своїх регіональних особливостей.

На дану урочистість було запрошено і нашого ректора, доктора економічних наук, професора, академіка Національної академії аграрних наук України Володимира ІВАНИШИН, який виступив з вітальним словом та вітанням від колективу ЗВО «Подільський державний університет».

На святі серед запрошених також були присутні президент Національної академії аграрних наук України, академік Національної академії аграрних наук України, Ярослав ГАДЗАЛО та третій Президент України Віктор ЮЩЕНКО.

Кожен регіон славиться своїми традиціями випічки хліба та борошняних виробів, традиціями обжинків та збору урожаю, але спільне в нас – це любов та шана до Хліба, тому актуальність створення такого музею в різних регіонах нашої держави не викликає сумніву та сприятиме залученню молоді і небайдужих людей до вивчення нашої історії та традицій, які ґрунтуються на землеробстві.

Відрадним є те, що наша співпраця відразу після підписання договору про співпрацю стала результативною та плідною.

 

Проректор з навчальної, науково-інноваційної

та міжнародної діяльності, доктор

економічних наук, професор

Оксана БЯЛКОВСЬКА