Нагородження студентів ПДАТУ в рамках IX Кам'янець-Подільського форуму розвитку громадянського суспільства і молодіжної політики «Ініціатива»

В п'ятницю, 25 червня, у Кам'янець-Подільській міській раді пройшов IX Кам'янець-Подільський форум розвитку громадянського суспільства і молодіжної політики «Ініціатива». В рамках форуму відбулося вітання із Днем молоді.

За рішенням виконавчого комітету міської ради за активну життєву позицію, втілення в життя молодіжних проєктів, організацію і проведення загальноміських заходів та з нагоди Дня молоді було нагороджено почесними грамотами здобувачів вищої освіти Подільського державного аграрно-технічного університету: Федчука Андрія Романовича (студента ІІ курсу СТН факультету агротехнологій і природокористування, спеціальність «Агроінженерія») та Волощук Анастасію Олегівну (студентку І курсу економічного факультету, спеціальність «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність »).

Університет радо вітає з наших студентів та зичить усій університетській молоді втілення планів та успішного продовження навчання!

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку