Міжнародне стажування за програмою ЮНЕСКО

З 1 січня до 28 лютого 2023 року відбулось міжнародне науково-педагогічне стажування за грантовою програмою Національної комісії Польщі у справах ЮНЕСКО доцента, кандидата економічних наук, асистента кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування КУЧЕРА Олега Володимировича.

Стажування проходило у Варшавському університеті природничих наук (SGGW) під керівництвом Агати Малак-Равліковської доктора наук, професора SGGW.

Під час стажування проводились наукові дослідження на тему: «Формування організаційно-економічного механізму розвитку відновлюваних джерел енергії».

Також відбулись зустрічі з польськими науковцями, відвідування виставок і ярмарок сучасних технологій, наукових семінарів і конференцій та лекційних і практичних занять, що проводились викладачами університету.