Лекційний цикл від The Grassroots Institute (Canada) з провідних університетів світу.

У Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» продовжується лекційний цикл від The Grassroots Institute (Canada) з провідних університетів світу.

13 травня 2022 року в 11.00 за Київським часом запрошуємо на лекцію: «Зміна клімату та водні ресурси: результат космічних циклів, тектонічних потрясінь та промислового розвитку» (Climate Change and Water Resources: The Outcome of Cosmic Cycles, Tectonic Shocks, and Industrial Development) від професора Ганса-Пітера НАХТНЕБЕЛЬ (Dr. Hans-Peter NACHTNEBEL) із Інституту гідрології та водного господарства Університету природних ресурсів і наук про життя ( Відень, Австрія).

Розглядається, що мінливість клімату є результатом зовнішнього впливу, наприклад сонячного опромінення, виверження вулканів, внутрішніх глобальних механізмів зворотного зв’язку, таких як взаємодія між кліматом і рослинним покривом, а також антропогенного впливу, що діє безпосередньо на воду та клімат. У лекції орбітальні зусилля, викликані циклами Міланковича, описані та охарактеризовані з урахуванням їх періодичності. Антропогенний вплив протягом останніх 150-170 років на клімат і системи водних ресурсів обговорюється та порівнюється з довгостроковими моделями, що тривають протягом тисячоліть. Зроблено висновки щодо часового горизонту стратегій управління водними ресурсами.

Деталі лекції за посиланням: https://grassrootsinstitute.ca/gli/climate-change-and-water-resources.html

Ідентифікатор масштабу та посилання: 964 8090 4916

Із повним переліком лекцій можна ознайомитися за посиланням: https://www.grassrootsinstitute.ca/gli

Ці лекції є БЕЗКОШТОВНИМИ. Запрошуємо до завчасної реєстрації.

 

Алла ПЕЧЕНЮК, контактна особа від університету

lecture-promo1-hans