Конкурс на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук у 2025 році

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій інформує, що відповідно до Положення про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, затвердженого Постановою ВРУ від 05.02.2019 № 2676-VIII, розпочався етап формування, висунення та подання робіт на конкурс на 2025 рік.

На здобуття стипендії можуть висуватися молоді вчені – громадяни України, які мають науковий ступінь доктора наук (підтверджується дипломом), збагатили науку визначними здобутками, проводять важливі фундаментальні та/або прикладні наукові дослідження, мають намір і змогу виконувати в Україні стипендіальну наукову (науково-технічну) роботу й вік яких на весь час отримання стипендії не перевищує 40 років.

Конкурсна наукова (науково-технічна) робота повинна мати високий ступінь готовності й оцінюватися як потенційно видатне наукове досягнення, яке може бути завершене впродовж року отримання стипендії і розв’язуватиме конкретні завдання, що відповідають інтересам і очікуванням громадян, територіальних громад, українського суспільства, Верховної Ради України, а також сприятиме розвитку науки, суспільному прогресу, формуванню високого рівня національної безпеки і оборони України.

Докладніше – на сайті Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

За виникнення додаткових питань та консультативної допомоги звертайтесь до Юлії Горюк, +380976617964, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.