Іспанія: школа телекомунікаційної інженерії.

Сьогоднішній насичений день в Іспанському університеті відбувався в залі школи телекомунікаційної інженерії, де учасники Міжнародного тижня ділилися власним досвідом з участі у проєктах Еразмус+.
Так перша доповідь представниці італійського онлайн університету Пегасо - Валентини Колето, адміністратора програм мобільності, була присвячена власній академічній мобільності, що відбувалась в Іспанії, спершу в якості студентки, а потім викладача з програми Еразмус+.
Професор приватного колумбійського університету Вільян Едуардо поділився власною стратегією з інтернаціоналізації, котру вони створили в університеті і навіть розширили завдяки їй, контингент студентів-учасників мультикультурного клубу за період пандемії Covid 19.
Доповідь ректора приватного університету Індії - професора Персі Інхенір була надзвичайно цікавою, інформативною та детальною. Університет за час свого існування пройшов шлях від громадського об’єднання з 4 людей до ЗВО із кількістю студентів 30000 та кількістю програм мобільності понад 100 на рік.
На заключення виступив професор Політехнічного університету Картахени Франсіско Вера з доповіддю про програму подвійних дипломів, яка забезпечується альянсом Технологічного Європейського університету, до складу якого входять технічні заклади вищої освіти 8 країн Європи: Іспанії, Ірландії, Німеччини, Франції, Болгарії, Румунії, Кіпру та Латвії. Доповідач наголосив про важливість компетентісної складової програми на противагу контенту. Так, програми бакалаврату мають містити обов’язковий 2-семестровий період мобільності в університеті-партнері. Особлива вага при академічній мобільності надається мовному модулю, так студенти за обміном мають обов’язково засвоїти по 30 кредитів з іноземних мов.
Насамкінець учасників програми очікувала екскурсія в міжнародний мовний центр міста Картахена – приватну мовну школу Функарелі.

Оксана БЯЛКОВСЬКА