Інформація для вступників до магістратури за спеціальностями Навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів

1061

текст новини

Цьогоріч для вступу до магістратури за спеціальностями 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 281 «Публічне управління та адміністрування» необхідно буде пройти магістерський тест навчальної компетентності (МТНК).

Випробування проходитимуть у онлайн-форматі. Робоча група з підготовки МТНК при МОН розробила демонстраційний варіант тесту http://lv.testportal.gov.ua:82/demotest.magistr/. Завдяки фахівцям Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти майбутні магістри можуть оцінити власні знання та потренуватися.

МТНК складатиметься з двох компонентів: вербально-комунікативного та логіко-аналітичного. Усього буде 33 завдання, з-поміж яких:

• 10 завдань на заповнення пропусків;
  • 23 завдання з вибором правильної відповіді з чотирьох варіантів.

На виконання тесту відведено 75 хвилин. Інтерфейс тренувального онлайн-середовища відрізняється від реального, однак демонстраційний варіант подібний до МТНК за структурою, типами завдань і тривалістю.

Під час виконання демонстраційного та реального тестування вступник може обирати послідовність виконання, змінювати варіанти відповіді, а після завершення отримати результат.

Якщо у вступника повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 75 хвилин за комп’ютером, рекомендуємо завантажити файл із демонстраційним варіантом МТНК https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/MTNK_2022_demo_sajt_2505.pdf виконати завдання та звірити відповіді з правильними.

Зареєструватися для проходження МТНК потенційні магістри зможуть з 27 червня до 18 липня (включно), для цього необхідно звернутися до відповідальних за реєстрацію для складання МТНК у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» (0963181388 - Ольга Іванівна СТЕЦЮК, 0961312568 - Надія Іванівна ПІЛЕЦЬ).

1062

За додатковою інформацією про можливість вступити на навчання для здобуття освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» звертайтеся до Приймальної комісії.

(32300, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 12; телефони: (03849) 7-48-65, (096) 851-60-00, (067) 140-05-78).

Відповідальний секретар Приймальної комісії

Андрій ЗЕЛЕНСЬКИЙ