Інформація для вступників до магістратури за спеціальностями Навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів

Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в основній сесії МТНК, матимуть змогу це зробити 19 вересня. Таке рішення ухвалило Міністерство освіти і науки, внісши зміни до Календарного плану організації та проведення у 2022 році магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту.

Особи, які зареєструються 19 вересня, братимуть участь у спеціальній сесії МТНК, що запланована на 29 вересня – 3 жовтня.

Щоб зареєструватися для участі у спеціальній сесії МТНК/МКТ необхідно не пізніше 19 вересня (включно) звернутися до відповідальних за реєстрацію для складання МТНК у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет»:

• Ольга Іванівна СТЕЦЮК - адміністратор ЄДЕБО, уповноважена особа Приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв (0963181388);
  • Надія Іванівна ПІЛЕЦЬ - фахівець Консультаційного центру з надання допомоги вступникам щодо створення електронного кабінету та подання заяв у електронній формі (0961312568).

Для реєстрації вступник має надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скановані копії (фотокопії):

• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках).

Представник Приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у Приймальній комісії. У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до Приймальної комісії.

Якщо скановані копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки не надійшли на адресу, зазначену в анкеті, вступник має звернутися до Приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Якщо ж під час перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник Приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадаємо, що цьогоріч для вступу до магістратури на базі диплому бакалавра за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування» необхідно буде пройти магістерський тест навчальної компетентності. Ці випробування відбуватимуться в комп’ютерному форматі.

Більше інформації про вступні до магістратури ー за посиланням.

За додатковою інформацією про можливість вступити на навчання для здобуття освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» звертайтеся до Приймальної комісії.

(32300, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 12; телефони: (03849) 7-48-65, (096) 851-60-00, (067) 140-05-78).

Відповідальний секретар Приймальної комісії
Андрій ЗЕЛЕНСЬКИЙ