Глобальні лекції у ЗВО «Подільський державний університет»: анонси

Шановні колеги та студенти, в рамках спільного міжнародного проєкту нашого університету із The Grassroots Institute (Canada) пропонуємо анонси найближчих Глобальних лекцій!

25 листопада 2022 року о 16.00 – 17.30 за київським часом запрошуємо на лекцію Prof. Dr. DR. SANJAY-SWAMI (Санджай-СВАМІ Центральний аграрний університет Мегхалая, Індія). Тема: Обробка горбистої місцевості від хребта до долини для ефективного збереження ґрунту та води» (Ridge to Valley Treatment of Hilly Terrain for Efficient Soil and Water Conservation).

Форма для реєстрації:

Zoom ID & Link: 826 8897 7412

lecture-promo1-2511

26 листопада 2022 р. 16.00 – 17.30 за київським часом запрошуємо на лекцію  Nusrat YAQOOB (Нусрат ЯКУБ, Університет Карачі, Пакистан). Тема: «Вода як економічне благо та двійник стійкості (Water as an economic good and sustainability twin).

Форма для реєстрації:

Zoom ID & Link: 863 3909 1315

lecture-promo1-2611

Із повним переліком лекцій на листопад можна ознайомитися: https://www.grassrootsinstitute.ca/gli

Всі учасники отримають відповідні сертифікати про участь у Глобальних лекціях із зазначенням кількості годин (за умови відвідування не менше трьох лекцій).

Лекції проводяться БЕЗКОШТОВНО. Запрошуємо до завчасної реєстрації!

Алла ПЕЧЕНЮК, контактна особа від університету