Європейський тиждень імунізації

Європейський тиждень імунізації:

спільний напрямок у збереженні здоров'я

У період, коли світ веде боротьбу  із загрозами для здоров'я, які представляють інфекційні захворювання, імунізація стає ключовим інструментом для захисту суспільства від заразних хвороб. У цьому контексті, Європейський тиждень імунізації, який проходить щорічно, надає можливість підвищити увагу до важливості вакцинації та підтримки імунізаційних програм.

Цьогорічний Європейський тиждень імунізації, який триває з 21 по 27 квітня 2024 року, відзначається різноманітними заходами та ініціативами, спрямованими на підвищення обізнаності про вакцинацію та її переваги. Однією з таких ініціатив була зустріч  представників Кам’янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький обласний  Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на чолі з керівником Олегом ЧАЙКОВСЬКИМ із здобувачами  Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».  Мета проведення цієї зустрічі – підвищити  серед молоді розуміння важливості вакцинації для попередження небезпечних захворювань та збереження життя

Епідеміологи зазначили важливість регулярних імунізаційних заходів як для індивідуального захисту, так і для колективної безпеки. Вони відзначили, що наявність вакцин дозволяє попереджати виникнення епідемій та знижувати поширення інфекційних захворювань, зменшуючи тим самим витрати на лікування та реабілітацію.

Також під час зустрічі епідеміологи надали студентам інформацію про важливість регулярних вакцинацій, види вакцин, розповіли про їхні переваги та безпеку.

В.о. директора центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку

Наталія УКРАЇНЕЦЬ

Фото: Вадим КОШЕЛЕВСЬКИЙ