Екскурсія музеями кафедри

Нещодавно наші музеї: «Остеологічний», «Патологоанатомічний» та «Зоологічний» факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві закладу вищої освіти «Подільський державний університет», відвідали учні 1-4 класів літнього табору Першої приватної гімназії у супроводі  вчителів  Тетяни ГЛУГОВСЬКОЇ та Ольги МОШТАК.

Музеї кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології - це гордість ЗВО «ПДУ» препарати яких є унікальні, мають наукову і навчальну цінності, тому їх з цікавістю відвідують школярі, студенти та гості університету.

Величезний внесок у розвиток музеїв внесли професори та викладачі кафедри. Поступово зусиллями колективу кафедри та членів студентських наукових гуртків кількість натуральних вологих препаратів у колекції музеїв збільшується. На даний час, крім вологих препаратів, у музеї знаходиться велика кількість сухих препаратів, штучних моделей, таблиць, муляжів.

Більшість існуючих музейних експонатів в якості наочних навчальних приладів активно залучаються для проведення лекцій і лабораторних занять, самостійної роботи здобувачів вищої освіти.

Жваво проведена екскурсія, цікаві питання, розвиток інтересу до  навчально-пізнавальної діяльності.

Завідувач кафедри
нормальної та патологічноїморфології і фізіології
Любов САВЧУК