Дистанційна нарада виховного підрозділу

4 травня 2020 року дистанційно відбулася нарада виховного підрозділу на чолі з проректором з науково-педагогічної і виховної роботи Тарасом Гуцолом.

Під час наради були обговорені основні особливості реалізації виховної роботи в режимі онлайн. Відповідно до комплексного плану з виховної роботи Подільського державного аграрно-технічного університету, куратори разом зі студентами академічних груп повинні дистанційно реалізовувати заплановані заходи.

На нараді проректор наголосив на тому, що Інститут кураторства (заступники деканів з виховної роботи, куратори) зобов'язані підтримувати постійний контакт через соціальні мережі (чи інші освітні платформи) задля володіння інформацією стосовно стану здоров'я студентів та їх місцезнаходження. Постійно проводити роз'яснювальну роботу щодо дотримання заходів біологічної безпеки, мінімізації переміщення в усіх місцях проживання, наголошуючи при цьому на необхідності утримання від будь-яких контактів, відвідування людних місць тощо.

Окрім того, були обговорені основні моменти особливостей захисту дипломних проєктів студентів випускних курсів в умовах карантину.

Пресцентр ПДАТУ