Членство у Всесвітній коаліції фермерських ринків

ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень», у тісній співпраці з  Подільським державним університетом, стала частиною спільноти Світової коаліції фермерських ринків! Днями відбулася робоча зустріч секретаріату WorldFMC та учасників з різних країн світу. На зустрічі були присутні активісти нашої організації, які є науково-педагогічними працівниками Подільського державного університету: доктор економічних наук Наталія КОРЖЕНІВСЬКА і кандидати економічних наук: Валентина БОРКОВСЬКА та Алла ПЕЧЕНЮК. На зустрічі голова організації Алла ПЕЧЕНЮК презентувала діяльність та висловила думку, що членство у Світовій коаліції фермерських ринків крім наукового досвіду, який забезпечується взаємодією з університетським середовищем, формуватиме позитивний практичний базис для українських фермерів.

У травні запланована Генеральна асамблея, яка й визначатиме напрямки подальшого успішного розвитку фермерського руху у світі .

Світова коаліція фермерських ринків це:

пряме поширення і споживання місцевої їжі;

обмін найкращими практиками між фермерами різних країн світу;

формування логістичних та маркетингових передумов для фермерів;

можливості виходу на світові ринки.

Алла ПЕЧЕНЮК, кандидат економічних наук, доцент, голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»