Глобальні лекції

Шановні колеги та студенти!

Подільський державний університет, в рамках міжнародної наукової взаємодії із The Grassroots Institute (Канада), є приймаючою установою \глобальних лекцій світових експертів та науковців. У зв’язку із військовими подіями, наш партнер, зважаючи на форсмажорні обставини та проявляючи солідарність з українським народом, був змушений внести відповідне корегування у графіки виходу лекцій та тимчасово призупинити цю активність для української аудиторії.

Враховуючи, що значна кількість університетів України розпочала освітній процес, раді повідомити про відновлення циклу глобальних лекцій вже з 3 травня 2022 року.

Із повним переліком лекцій можна ознайомитися: https://www.grassrootsinstitute.ca/gli

Хочемо також повідомити, що раніше анонсована Подільським державним університетом лекція доктора Hasrat Arjjumend «Поширені помилки при написанні статей до міжнародних журналів: як українські автори можуть покращити свої видавничі можливості?» відбудеться 6 червня 2022 року. Лекція міститиме практичну компоненту, завдяки чому науковці отримають унікальні знання і зможуть значно покращити свої наступні праці перед подачею в міжнародні журнали.

Деталі лекції та реєстраційна форма за посиланням: https://www.grassrootsinstitute.ca/gli/common-errors-in-writing-for-international-journals.html

Прохання до ранньої реєстрації на Zoom через обмежену кількість учасників.

Ці лекції є БЕЗКОШТОВНИМИ.

Працюємо для майбутнього! Бажаємо мирного неба! Слава Україні!

 

Алла Печенюк, контактна особа від університету,

голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»

lecture-promo1-hasrat_m