Факультет енергетики та інформаційних технологій плідно співпрацює з різними підприємствами та установами міста

Вже не перший рік факультет енергетики та інформаційних технологій ( в минулому навчально-науковий інститут енергетики) плідно співпрацює з різними підприємствами та установами міста, району та області в плані допомоги, консультацій в галузі енергетики. Зокрема з відкриттям нової спеціальності 163 «Біомедична інженерія» все більшого розвитку набуває співпраця між нашим факультетом та КНП «Дитячий медичний центр» Кам'янець-Подільської міської ради. Ведучі викладачі спеціальності та здобувачі вищої освіти освітнього ступеня бакалавр з даної спеціальності ознайомлюються з діагностичним обладнанням лікарні та допомагають в проведенні його технічного обслуговування.

Image00002

На днях доцент Віктор ДУБІК та асистент Олег ГОРБОВИЙ здійснювали перевірку роботи інтерфейсу кардіографа після технічного обслуговування датчиків. Лікарі залишились задоволені виконаною роботою.

Доцент кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту,
керівник електротехнічної лабораторії ЗВО «ПДУ» Віктор ДУБІК.